Nasz personel

Nasz zespół

lek. wet. Anna Sznajder-Grzyb

lek. wet. Anna Sznajder-Grzyb

Specjalista chorób psów i kotów

Właścicielka i założycielka przychodni weterynaryjnej Pro Aniamalium, której życzeniem było stworzenie miejsca przyjaznego dla zwierząt i ich opiekunów. Studia na wydziale wrocławskiej Medycyny Weterynaryjnej zakończyła w 2008 roku. Tytuł specjalisty z zakresu chorób psów i kotów uzyskała w roku 2017. Obecnie jest w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu chorób drobiu i ptaków ozdobnych. W pracy lekarza weterynarii przyświeca jej motto "Sanitas animalium pro salute homini", czyli przez zdrowie zwierząt do zdrowia ludzi. Pragnie nieść pomoc zwierzętom, tak aby ich opiekunowie byli szczęśliwi, zadowoleni i pozbawieni troski o swych małych przyjaciół. Wykonując pracę lekarza weterynarii szczególną uwagę skupia na tematyce związanej z ogólną interną i dermatologią.

tech. wet. Klaudia Leszczyńska

tech. wet. Klaudia Leszczyńska

Fizjoterapeuta

Chodziła do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim. Szkołę ukończyła w 2016roku. Kocha psy i koty. Ukończyła liczne kursy z fizjoterapii zwierząt, masażu zwierząt, redukcji stresu w gabinecie weterynaryjnym oraz kurs pierwszej pomocy dla zwierząt. Praktyki odbywała w licznych przychodniach weterynaryjnych. Jej misją jest polepszanie jakości życia zwierząt po operacjach, cierpiących na różego rodzaju problemy z układem ruchu oraz przywracanie sprawności zwierzakom poprzez fizjoterapie.


rbt

tech. wet. Bartosz Kaminiorz

Zootechnik spec. Żywienie i Dietetyka Zwierząt

W 2014 roku ukończył technikum weterynaryjne w Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim. W 2018r. ukończył studia na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku Zootechnika, specjalność Prewencja Weterynaryjna i ochrona zdrowia zwierząt oraz w 2019r. specjalność Żywienie i Dietetyka Zwierząt. W czasie studiów głównie zajmował sie tematyką hodowli i żywienia bydła. Jednak od najmłodszych lat prowadził przydomową hodowlę królików, rożnego rodzaju drobiu oraz gołębi. W wolnych chwilach lubi czytać książki oraz grać na instrumentach dętych.

tech. wet. Dawid Gaweł

tech. wet. Dawid Gaweł

Ukończył technikum weterynaryjne w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim w 2017 roku. Od dziecka otoczony psami, kotami oraz królikami. Potrafi poskromić najdzikszą bestię. W wolnych chwilach lubi dobre kino, przyrodę oraz próbuje swoich sił w akwarystyce. Praktykował w stolarzowickiej przychodni weterynaryjnej ucząc się zawodu technika weterynarii. Ma świetny kontakt ze zwierzętami, o które dba jak o własne.Marta

tech. wet. Marta Joostberens

Tytuł technika weterynarii uzyskała w Centrum Edukacji Copernicus w Katowicach w 2019r. W trakcie nauki pracowała w sklepie zoologicznym oraz zdobywała wiedzę praktyczną w katowickich przychodniach weterynaryjnych. Po ukończeniu szkoły pracowała w przychodni weterynaryjnej w Będzinie, gdzie ostatnie przepracowane miesiące ukierunkowały ją w stronę dietetyki zwierzęcej oraz chirurgii. W niedalekiej przyszłości trenerka psów. Od zawsze miłośniczka wszystkich stworzeń. Prywatnie właścicielka dwóch kawii domowych i jamnika długowłosego- Bogdana. W wolnym czasie interesuje się kaligrafią nowoczesną, czytaniem książek(głównie fantasy i poradniki).

rbt

Tymon Kasprzak

Miłośnik wszelakich zwierząt i pasjonat nauki. Obecnie uczęszcza do liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. W wolnych chwilach praktykant i recepcjonista w naszej przychodni. Stale pogłębia swoją wiedzę. Dodatkowo udziela się jako wolontariusz w wielu akcjach związanych ze zwierzętami. Swoje życie pragnie poświęcić medycynie weterynaryjnej.

Szkolimy także przyszłych techników weterynarii z ZSCKR w Nakle Śląskim!

Umów się na wizytę

tel. 576 13 99 99

Skontaktuj się z nami lub umów wizytę online

Pro Animalium
Przychodnia Weterynaryjna w Tarnowskich Górach

42-600 Tarnowskie Góry
ul. Piłsudskiego 13

GODZINY OTWARCIA:
Pon-Pt
08:00-20:00
Sobota 10:00-16:00
Niedziela 12:00-16:00

tel. 576 13 99 99