Pro Animalium

Nasza przychodnia cechuje się emaptią, profesjonalizmem, wiedzą i dociekliwością. Każdy z nas kocha swoją pracę, dlatego staramy się wykonywać swoje obowiązki rzetelnie i z pasją. Dzięki osobnym gabinetom dla kotów i psów, zwierzęta te się mniej stresują podczas wizyt. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do badania RTG, USG, EKG, ciśnieniomierz, aparaturę do znieczulenia wziewnego, maszynę do badania krwi firmy Idexx (morfologia i biochemia) oraz Vcheck (Vetexpert) i sprzęt do badania moczu. Dzięki czemu wyniki otrzymują Państwo wyniki po 30 minutach.

Nasze motto

Przez zdrowie ludzi do zdrowia zwierząt.

— Pro Animalium

Wizyty w przychodni można rezerwować zarówno drogą internetową, poprzez stronę jak i telefonicznie w naszej recepcji.

Istnieje możliwość umówienia się do wybranego lekarza.

W przychodni znajduje się poczekalnia z oddzielną strefą dla kotów.

Gabinet wyposażony w feromony kocie, które działają relaksująco w stresowych sytuacjach, stół z antypoślizgową matą, dokładną wagę i stetoskopy pediatryczny.

Profesjonalny sprzęt diagnostyczny dostosowany do wielkości kotów (otoskopy, USG z głowica liniową, RTG cyfrowe, aparat do pomiaru ciśnienia krwi, oftalmoskop do oceny dna oka itp.)

SZPITAL DNIA DZIENNEGO

Szpital dnia dziennego posiada z komfortowe klatki, klatkę tlenową, maty grzewcze, pompy infuzyjne.

Własne laboratorium diagnostyczne, w którym na miejscu wykonujemy liczne kocie i PSIE testy, diagnozujemy panleukopenię, białaczkę, chorobę niedoboru immunologicznego (FIV), parwowirozę, choroby odkleszczowe, giardię, zapalenia trzustki oraz wykonujemy badania biochemiczne i morfologiczne krwi oraz moczu.

Nowoczesna sala operacyjna z kardiomonitorem, aparaturą do narkozy wziewnej